KURUMSAL

Bugüne kadar birçok firmaya SONNOKTA GRUP olarak risk analizi ve iş güvenliği  konusunda destek vermeye çalıştık Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en önemli olan konu; iş güvenliğinin eksik yanlış uygulanmasıydı.Kapsamımızı genişletip Ortak sağlık güvenlik birimi faaliyetlerimize destek olacak Eğitim,Periyodik kontroller,Asbest Söküm Hizmetlerimize ekledik

Peki SONNOKTA GRUP , diğer firmalardan neden farklıdır?

Çünkü;

Herşeyden önce;

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. İş Güvenliği ekibimize dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." 
Yönetmelik ve kanun değişikliklerini anında haber alıp gerekli revizyonları sağlıyoruz.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette yaptığımız işleri  farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi ve ekibimizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

 

SonnoktaOSGB

400+

Firmaya sürekli olarak hizmet veriyoruz.

2400+

Firmaya İş sağlığı ve güvenliği eğitimi verdik.

300

Firmaya risk analizi yaptık.

40

Kişilik ekibimizle profesyonel bir hizmet veriyoruz.